Aicinām darbā muzeja krājuma speciālistu

22.08.2019

Muzejs “Ebreji Latvijā”, viens no nedaudziem privātiem akreditētiem muzejiem, nodarbojas ar Latvijas ebreju kopienas mantojuma saglabāšanu, kā arī veicina sabiedrības daudzveidību, toleranci un saliedētību. Muzejs darbojas kopš 1989. gada, nepārtraukti paplašinot savu krājumu un veicot pētniecisko darbu.

Muzejs aicina pievienoties savai komandai ziņkārīgu, uzmanīgu un motivētu krājuma speciālistu, kas būtu gatavs strādāt kopā ar muzeja komandu pie Turgeņeva ielā 17 slēpnī atrastas unikālās kolekcijas aprakstīšanas un pēc tam turpināt darbu muzeja krājumā.

Darba pienākumi:

-        reģistrēt un aprakstīt atsevišķās kolekcijas priekšmetus, piedalīties šīs kolekcijas atklāta krājuma projekta izstrādē;

-        nodrošināt  krājuma uzturēšanu un komplektēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;

-        veikt muzeja krājuma priekšmetu sistemātisku digitalizāciju, piedalīties jaunās muzeja digitālās krājuma sistēmas ieviešanā;

-        piedalīties ar muzeja krājuma saistīto projektu izstrādē un vadībā;

-        nodrošināt krājuma pieejamību muzeja darbiniekiem un muzeja krājuma apmeklētājiem, konsultēt muzeja apmeklētājus un speciālistus par krājuma priekšmetiem.

Prasības kandidātam:

-        augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs;

-        ļoti labas latviešu valodas zināšanas, rakstītprasme;

-        labas svešvalodu zināšanas (vēlams vismaz divu svešvalodu zināšanas – angļu un krievu/vācu);

-        augsta atbildības izjūta, precizitāte un pozitīva attieksme pret darbu;

-        vēlme celt savu profesionālo kvalifikāciju un profesionāli attīstīties;

-        pieredze muzeja/krājuma darbā/arhīvā tiks uzskatīta par priekšrocību;

-        ebreju valodu pamatzināšanas vai ebreju alfabēta zināšanas, kā arī ebreju vēstures/kultūras zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

-        darba vietu Rīgas centrā, Skolas ielā 6;

-        iespējamu elastīgu darba grafiku vai nepilnu slodzi;

-        atalgojumu atbilstoši darba slodzei;

-        draudzīgu kolektīvu;

-        atbildīgu un interesantu darbu mazā nevalstiskā muzejā, kas realizē mūsdienīgus projektus;

-        iespēju profesionāli attīstīties un īstenot savus pētnieciskos projektus muzeja darbības jomā.

Pieteikumu (motivācijas vēstuli un CV) līdz 2019.gada 5.septembrim lūdzam sūtīt uz info@ebrejumuzejs.lv ar norādi “Krājuma speciālists”

Pamatojoties uz Fizisko personas datu apstrādes likumu informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances personāla atlases norisi, un tie netiks nodoti trešajām personām. Piesakoties konkursam, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas nosacījumiem.

Atpakaļ

Pierakstīties jaunumiem